Українська
User navigation
logout icon Вийти

Автоінструктор

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Автоінструктор

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Автоінструктор

Знайти приватного інструктора з водіння пропонуємо у сервісі Мапус - тут професіонали пропонують свої послуги, а замовники можуть вибирати відповідних фахівців поблизу будинку або роботи. Наш сервіс не стягує комісії, не обмежує спілкування користувачів. Все, що вам потрібно, щоб побачити контакти виконавців, це пройти реєстрацію та підтвердити свій номер телефону.

Коли знадобляться приватні уроки водіння?

Найняти приватного інструктора корисно у тому випадку, якщо

  • Ви впевнені, що знань, що отримуються в автошколі, для успішного складання іспиту вам недостатньо. Це непоодинока ситуація, особливо для тих учнів, які вперше сіли за кермо у процесі навчання. У такому випадку виділених на практику годин для відпрацювання всіх навичок дійсно не вистачає, і заняття з інструктором на додаток до практики в автошколі дуже допомагають. У вас вже є права, але ви давно не буди за кермом і забули всі правила. Інструктор допоможе освіжити теорію, відновити навички водіння, паркування, так необхідні у місті.
  • Ви боїтеся сідати за кермо і не хочете виїжджати у місто самотужки, хоча добре знаєте правила. Інструктор допоможе вам повірити в себе, відпрацює з вами ваші маршрути, що найчастіше використовуються, наприклад, робота-школа дитини-магазин-будинок. Коли ви проїдете не один, а п'ять чи десять разів, психологічно стане набагато простіше.
  • Вам потрібні особливі навички, наприклад, екстремального водіння. На спеціальному майданчику з інструктором ви відпрацюєте до автоматизму порядок рухів кермом, зрозумієте, як краще їздити під час дощу, снігопаду або по ожеледиці.

Вартість занять з інструктором з водіння залежить від того, які саме навички вам потрібно відпрацювати. Як правило, уроки цілком доступні за ціною, а заняття проводяться у зручний для учня час, наприклад, вранці або ввечері. Щоб найняти приватного інструктора з водіння, обирайте на Мапус перевірених виконавців. Це фахівці, які підтвердили свою особу та кваліфікацію адміністрації сайту. Шукайте інструктора на мапі свого міста або створіть завдання, і тоді зацікавлені у ньому виконавці відгукнуться самі.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt