Українська
User navigation
logout icon Вийти

Інші репетитори

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Інші репетитори

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитори

Швидко знайти репетитора для дитини або для себе вам допоможе сервіс Мапус - тут зібрані всі послуги на районі, тому можна підібрати фахівця ближче до дому або школи. Наш сервіс не стягує комісію з виконавців і замовників, ніяк не обмежує їх взаємодію - все авторизовані користувачі можуть бачити контакти репетиторів та інших майстрів.

Зручний і швидкий пошук репетитора

Послуги репетитора можуть знадобитися у багатьох випадках:

  • Дошколятам такі фахівці допомагають підготуватися до школи, вчать з ними літери, цифри, основи лічби.
  • Школярам репетитор допомагає підтягнути знання, підготуватися до випускних і вступних іспитів, заповнити прогалини у програмі з математики, фізики, хімії, англійської мови або інших предметів.
  • Дорослі вивчають з репетиторами іноземні мови, наприклад , для отримання роботи в іншій країні або міжнародної компанії, та й просто в якості хобі, щоб читати книги або дивитися серіали в оригіналі.

Якщо вам потрібен репетитор, ви можете створити завдання або ж самостійно знайти потрібного фахівця на мапі свого міста і району. При цьому заняття можуть проводитися як очно, так і дистанційно - другий варіант особливо зручний для тих, кому не хочеться витрачати час на дорогу. Спілкування при цьому відбувається через програми на кшталт Скайпу або Зума, вони зручні і без проблем запускаються навіть на не самих сучасних комп'ютерах, смартфонах. Все, що потрібно для онлайн-занять - це стабільне інтернет-з'єднання.

Пропонуйте послуги репетитора на Мапус!

Якщо ви - викладач шкільного предмета або досконало знаєте іноземну мову, ви завжди можете займатися репетиторством. Це добре оплачувана робота, затребувана і шанована професія.

Вартість репетитора визначається в академічних годинах, зазвичай заняття тривають 40-60 хвилин. Чим складніше предмет, тим дорожчими послуги фахівця, особливо якщо справа стосується мов, таких як китайський, іврит або італійський.

Створивши профіль на сервісі Мапус, ви зможете заробляти на тому, що вмієте і любите. Ваші знання і здатність доносити інформацію просто і доступно - першочергові вимоги, які цінують замовники.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt