Українська
User navigation
logout icon Вийти

Підготовка до школи

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Підготовка до школи

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Підготовка дитини до школи

Підготовка дитини до школи - відповідальна задача, адже від того, наскільки вона впевнено і комфортно почуватиметься в перший рік навчання, багато в чому залежить подальша мотивація. Тому багато батьків майбутніх першокласників довіряють таке завдання досвідченим репетиторам — педагогам, які вміють в ігровій формі навчити дитину читати, рахувати та писати. Знайти такого фахівця можна у сервісі Мапус — тут свої послуги пропонують репетитори, викладачі, вчителі початкових класів, випускники педагогічних коледжів та вишів.

Яким має бути репетитор для підготовки дітей до школи?

Щоб підготовка до школи була не тільки ефективною, але ще й комфортною для дитини з психологічної точки зору, їй потрібен уважний, терплячий педагог, який вміє доносити інформацію у доступному вигляді. Зазвичай уроки з малюками займають від 40 до 60 хвилин, відбуваються в ігровій формі. Завдяки цьому дитина не втомлюється і добре запам'ятовує нові знання.

Заняття з репетитором для дітей дошкільного віку допомагають не тільки освоїти елементарні навички рахунку, читання та письма. Це дозволяє надалі легше адаптуватися до шкільного розпорядку дня та дисципліни. Педагог звертає увагу на загальний рівень інтелектуального та емоційного розвитку дитини, його мовлення, побудова фраз, здатність до комунікації.

Знайти репетитора для дошкільної підготовки дитини в сервісі Мапус просто: створіть завдання або відразу зв'язуйтеся з виконавцями, які пропонують такі послуги. Шукайте серед перевірених виконавців, які підтвердили свою особу адміністрації сервісу, тоді ви точно знатимете, з ким маєте справу. Пошук на карті не займе багато часу, ви можете знайти викладача поблизу від дому або домовитися про дистанційні заняття через інтернет. Отримайте статус преміум, щоб мати можливість інтегрувати свій обліковий запис із соціальними мережами, якщо там ви публікуєте інформацію про свою роботу, розповідаєте про свій досвід викладання.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt