Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор з біології та хімії

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор з біології та хімії

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор з хімії та біології

Підготуватися до контрольних робіт, ЗНО, іспитів з хімії та біології допоможе репетитор. Знайти такого фахівця ми пропонуємо у сервісі Мапус, де свої послуги пропонують найкращі викладачі, нещодавні випускники вишів, хіміки та біологи. Вони можуть займатися з учнями дистанційно, через інтернет, або очно — все залежить від домовленості. Профільні іспити з цих шкільних предметів потрібно складати, якщо учень пов'язує своє майбутнє з медичним вузом, або планує серйозно займатися біологією, стати хіміком, викладачем.

Ціна занять з репетитором з хімії та біології залежить від обраного курсу: заповнити прогалини у знаннях перед контрольною роботою або перехідним іспитом у школі дешевше, ніж підготуватися до вступу до медичного вузу. Одне заняття, як правило, триває від 40 хвилин до години. Щоб знайти репетитора з біології, створіть завдання на сайті Мапус. Проста покрокова інструкція допоможе вам у цьому:

  • Вкажіть тему. Лаконічно, зрозуміло, доступно, наприклад, шукаю репетитора з хімії для школяра, 10 клас. Так ви відразу відсієте тих, хто не займається навчанням дітей такого віку.
  • Детальніше опишіть завдання. Скільки часу є на підготовку, який рівень знань у школяра зараз (які оцінки він отримує), як часто ви плануєте займатися і таке інше. Це допоможе потенційним виконавцям зорієнтуватися і відгукуватися тільки в тому випадку, якщо завдання їм під силу. Вкажіть, скільки готові платити за урок. Перед цим радимо ознайомитись із середніми розцінками. Якщо пропонована вами ціна буде занизькою, вона не привабить професіоналів. Окремо відзначте, чи готові ви підвищити оплату. Визначте актуальність завдання. Якщо репетитор з біології чи хімії потрібен якнайшвидше, краще пошукати його на мапі. Створюючи завдання, ви визначаєте актуальність - тобто термін, протягом якого ваше оголошення буде активним.

Користуйтеся всіма можливостями сервісу Мапус без обмежень, пройдіть просту процедуру реєстрації та зможете побачити контакти інших користувачів.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt