Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор з географії та економіки

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор з географії та економіки

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор з географії та економіки

Знайти репетитора з географії та економіки для дитини, щоб вона могла підготуватися до успішного складання іспитів, ви можете на сайті Мапус. Тут вам не доведеться платити жодних комісій, а спілкування користувачів не обмежене. Щоб бачити контакти виконавців та мати можливість написати в месенджер, зателефонувати їм, зареєструйтесь у сервісі. Це не займе багато часу: вкажіть ім'я, адресу електронної пошти та номер телефону. Ми відправимо на ваш телефон код, який потрібно буде ввести у порожнє поле.

 Як обрати професійного репетитора? Набагато важливіше вміти доносити цю інформацію, робити так, щоб вона відклалася у пам'яті учня і закріпилася там, а отже, і могла бути використана у потрібний момент.

Тому кожен репетитор виробляє свою методику навчання: хтось використовує спеціальні картки для наочного сприйняття нових даних, хтось надає перевагу вирішенню практичних завдань. Обирати конкретну методику потрібно з урахуванням особливостей учня - його здатності до запам'ятовування, рівня поточної підготовки, поставленої мети. Вибрати репетитора допоможе пробне заняття. Воно пропонується фактично кожним із викладачів, ціна на нього нижча, ніж на уроки решти курсу. У ході заняття учень може оцінити, наскільки ефективна методика викладання, чи репетитор дохідливо дає матеріал.

У сервісі Мапус доступні різні способи пошуку репетиторів з економічної географії:

  • На мапі. Обирайте потрібну вам категорію виконавців та натисніть на їх профілі. Якщо ви авторизовані у сервісі, відразу побачите контактні дані.
  • Через завдання. У цьому випадку ви виступаєте у ролі Замовника, який призначає ціну роботи та терміни її виконання, а репетитори – у ролі виконавців. Вони будуть відгукуватися на ваше завдання, якщо ціна та інші умови здадуться відповідними.

Мапус - це сервіс, в якому зібрані всі послуги на районі. Скачайте мобільний додаток, щоб завжди мати під рукою можливість знайти потрібного фахівця, взятися за роботу, яка вам під силу.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt