Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор з інформатики та програмування

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор з інформатики та програмування

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор інформатики та програмування

Потрібен репетитор інформатики чи програмування? Ви обов'язково знайдете тут, у сервісі Мапус, де свої послуги пропонують досвідчені програмісти, викладачі, репетитори. Вони займаються з учнями очно та дистанційно, тому неважливо, де ви живете, якщо хочете отримувати знання через інтернет. А для очних занять обирайте репетитора на районі, відкривши мапу на головній сторінці нашого сервісу.

Найміть репетитора для себе або для дитини.

Програмування та суміжні з ним спеціальності, наприклад, розробка та тестування мобільних додатків, належать до дуже затребуваних і добре оплачуваних сфер діяльності. Не дивно, що ці професії дуже потрібні студентам вузів і коледжів, навіть школярі охоче освоюють перспективні напрямки.

Приватні уроки з репетитором програмування та інформатики допоможуть, якщо ви хочете:

  • щоб дитина отримала базові навички і могла далі навчатися на курсах через інтернет, підтягнула шкільні знання, або випередила програму, могла брати участь в олімпіадах та конкурсах.
  • освоїти нову професію для себе, щоб змінити сферу діяльності. Як показує практика, потреба програмістів, тестувальників і веб-розробників постійно зростає, тому, навіть з невеликим набором важливих знань і вмінь можна розраховувати на отримання роботи.

Обирати репетитора з інформатики та програмування ми рекомендуємо серед перевірених виконавців. По-перше, це гарантія того, що фахівець підтвердив свою особу, а отже, йому нема чого приховувати — ви можете знайти його в соціальних мережах, переконатися, що він справді займається викладанням. По-друге, перевірені фахівці зазвичай професійно займаються тими послугами, які вони надають, тому цінують свою репутацію. Для вас як для замовника це - гарантія компетентності.

Шукати репетитора ви можете прямо на мапі. Другий варіант — створити завдання, де детально вказуються всі вимоги до виконавця. Коли ваше завдання пройде перевірку модератором, фахівці з інформатики та програмування будуть бачити його у результатах пошуку роботи та зможуть залишати відгуки.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt