Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор з історії та суспільствознавства

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор з історії та суспільствознавства

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор з історії та суспільствознавства

Знайти досвідченого репетитора з історії та суспільствознавства пропонуємо через Мапус — зручний сервіс для завдань та оголошень послуг на районі, поряд з вашим будинком чи роботою. Тут ви можете шукати замовників, якщо самі плануєте, або вже займаєтеся викладанням, приватними уроками, репетиторством. Створіть профіль на Мапус, якщо ще не зробили цього раніше, це просто! Ми не стягуємо жодних комісій, не обмежуємо спілкування користувачів.

Як шукати репетитора історії та суспільствознавства

Гуманітарні предмети, у тому числі суспільствознавство та історія,  відкривають абітурієнтам вишів великі можливості - вони можуть обирати з кількох десятків спеціальностей. Серед них — менеджмент, економіка, юриспруденція, дизайн, архітектура тощо.

Шкільного рівня підготовки часто не вистачає для того, щоб успішно подолати поріг вступних іспитів у вишах, що не дивно. Вчителі не мають можливості окремо займатися кожним учнем, заповнювати прогалини у знаннях, допомагати розбирати складні теми. І тоді на допомогу приходять приватні репетитори. Головне — вчасно зрозуміти, що дитині потрібний індивідуальний підхід, щоб своєчасно розпочати навчання з репетитором. Регулярність занять визначає замовник, проте потрібно розуміти, що займатися рідше 2-3 разів на тиждень немає сенсу. Великі інтервали між уроками не дозволять учневі добре запам'ятати матеріал і закріпити його — він просто забуде про те, що проходили на попередньому занятті.

Знайти репетитора з історії та суспільствознавства на Мапус можна двома способами, обирайте, що вам більше підходить:

  • Створити завдання. Варіант для тих, хто хотів би отримувати відгуки від виконавців та обирати серед них. Щоб охочих було більше, встановіть справедливу ціну і обов'язково докладно опишіть завдання — в якому класі учень, до якого терміну потрібно підготуватися. Ми відзначаємо всіх репетиторів та викладачів піктограмою у вигляді шапочки випускника – ви можете побачити, скільки їх у вашому районі. Якщо поблизу нікого не знайшлося, можливо, є сенс домовитися про дистанційне навчання.
  • Знайти репетитора на мапі та одразу зв'язатися з ним безпосередньо.

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt