Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор з івриту

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор з івриту

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор з івриту

Знайти досвідченого та компетентного репетитора з івриту вам допоможе Мапус, простий та зручний сервіс для пошуку послуг на районі. Якщо ви хочете підготуватися до репатріації, вивчити розмовну та письмову мову на побутовому чи професійному рівні, шукайте приватні уроки івриту поблизу будинку чи роботи. Можна також обрати дистанційний формат навчання, він є оптимальним в умовах постійної зайнятості, коли немає бажання і сил витрачати час на дорогу.

Простий і швидкий пошук виконавців на Мапус

Заняття з івриту в індивідуальному форматі, на відміну від групових курсів, показують велику ефективність вже з першого уроку. У викладача є можливість запропонувати учневі різні методики, які спиратимуться на здібності конкретної людини, а не використовувати стандартні техніки.

У процесі навчання репетитор з івриту допомагає дізнатися про всі аспекти мови:

  • Письмо. Воно досить складна, оскільки система символів не схожа на нашу.
  • Фонетику, лексику, граматику. Залежно від побажань учня йому може бути дано базовий курс, професійний, діловий.

Обирати курс слід з урахуванням цілей вивчення мови: ділові поїздки, переїзд до Ізраїлю, паломництво тощо. Дуже часто репетиторами з івриту стають носії мови та випускники філологічних вузів. Вартість занять залежить від обраного курсу, початкового рівня знань учня. Як правило, урок триває від 40 до 60 хвилин - це оптимальний проміжок часу, протягом якого можна утримувати концентрацію уваги і не втомлюватись при цьому.

Добре знаєте іврит? Пропонуйте послуги репетитора користувачам Мапус

Якщо ви вже заробляєте репетиторством, або тільки плануєте це робити, створіть профіль у нашому сервісі. Тут жителі України шукають фахівців у різних сферах. Зручна та справедлива система рейтингів на основі відгуків та оцінок замовників дозволяє справжнім професіоналам завжди отримувати вигідні замовлення.

Шукати завдання та відгукуватися на них у будь-який час допоможе наш сервіс. Завантажте його, щоб не упустити відмінну роботу і швидше за інших виконавців відгукуватися на завдання!

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt