Українська
User navigation
logout icon Вийти

Репетитор української мови та літератури

Наприклад, зробити ремонт , прибрати в квартирі

Виберіть що треба зробити

Спеціалісти Репетитор української мови та літератури

Усі
Виконавці
Завдання
Переглянути дистанційну роботу

Репетитор української мови та літератури

Знайти хорошого репетитора з української мови та літератури найзручніше на Мапус: тут усі пропозиції послуг відмічені на мапі вашого населеного пункту. Якщо відповідного фахівця поблизу не знайшлося, подумайте про варіант дистанційного навчання — це економить час і показує не меншу ефективність, ніж уроки з викладачем.

Підготуйте дитину до ЗНО з репетитором

Шкільних знань, особливо якщо з викладачем не надто пощастило, часто не вистачає для успішного складання випускних іспитів. Незважаючи на те, що українська мова та українська література самі по собі дуже цікаві, у школах викладання нерідко зводиться до формального вивчення правил та швидкого, поверхового проходження літературних творів. Тому багато батьків майбутніх випускників заздалегідь починають шукати репетиторів, розуміючи, що дитині потрібна додаткова допомога.

Знайти репетитора з української та літератури на Мапус просто: ви можете створити завдання або обрати відповідного спеціаліста, відшукавши його на мапі.

  • Перший варіант зручний у тому випадку, якщо у вас немає часу обдзвонювати всіх викладачів та з'ясовувати у них ціни та умови занять. Створивши завдання, ви самі отримуватимете відгуки і зможете вибрати того, хто здається вам найкращим. Обов'язково домовтеся про пробне заняття, воно допоможе зрозуміти, чи порозуміються вчитель з учнем, чи підходить дитині методика викладання.
  • Другий спосіб підходить для тих, кому потрібний репетитор української мови або з літератури якнайшвидше. Чекати не доведеться: ви відкриваєте профіль фахівця і одразу пишете йому, або зв'язуєтесь у месенджері.

На приватних уроках з української мови школяр має можливість заповнити прогалини у знаннях, знову повернутися до тих тем, які видалися йому складними та незрозумілими. У школі, де в одному класі займаються 2-3 десятки дітей, у вчителя немає часу приділяти увагу кожному.

Обирати репетитора з літератури та української мови ми рекомендуємо серед перевірених виконавців. Це викладачі, випускники філологічних та лінгвістичних факультетів вишів, які підтвердили особу адміністрації сервісу.

 

Усі категорії послуг

alt

Репетитори

Переглянути все

Читайте наші статті, поради та новини в блозі

Ми зібрали корисну інформацію для вас, історії успіху та новини сервісу – в нашому блозі.

Максимальні переваги mapus.ua у вашому смартфоні

Знаходьте найближчих виконавців на карті, створюйте завдання, виконуйте замовлення в будь-якому місці в будь-який час.

alt
alt