Українська
User navigation
logout icon Вийти

Що таке Mapus?

Це онлайн-сервіс пошуку приватних спеціалістів для вирішення побутових та бізнес-завдань. Платформа об'єднує замовників послуг, яким необхідно виконати певну роботу, та компетентних спеціалістів, які шукають підробіток або додатковий заробіток.

Сервіс, який допомогає знайти будь-якого майстра

Ми хочемо допомогти вирішити будь-яке завдання та звільнити вам час для сім'ї або друзів. Ми хочемо надати роботу мільйону компетентних і відповідальних спеціалістів та розвивати підприємництво в головах українців. Це наша головна місія та думка, з якою ми прокидаємося щоранку.
Якщо ви також поділяєте ці цінності та підтримуєте наше прагнення зробити країну кращою - приєднуйтеся до нашої дружної сім'ї однодумців.

Догляд за тваринами або ремонт, Mapus - універсальне рішення.

Робити ремонт квартири самостійно наважується дедалі менше людей – надто ризикована це справа, що забирає багато часу і не гарантує гарного результату. Тому для ремонтних робіт заведено наймати майстрів. Залежно від обсягів зазвичай запрошують одного спеціаліста (для часткового або косметичного ремонту) або бригаду (для комплексного ремонту).
Ремонтні та будівельні роботи зараз виконують безліч спеціалістів. Серед них чимало людей із низькою кваліфікацією. Як знайти майстра з ремонту квартир і не «наразитися» на шахраїв? Як бути впевненим у тому, що квартирний ремонт буде якісним? Необхідно просто правильно зробити вибір.

3 критерії вибору майстра з ремонту житла

  • Ставлення майстра. Це пунктуальність, охайність, чемне спілкування. Ці якості, звісно, не стосуються рівня майстерності, проте можуть красномовно охарактеризувати спеціаліста.
  • Кваліфікація майстра. Про це свідчить наявність у майстра власного інструменту, вміння визначити приблизні строки робіт та скласти об'єктивний кошторис із переліком матеріалів. Щоб переконатися у кваліфікації майстра, можна попросити у нього номери телефонів попередніх замовників. Щоправда, не всі надають таку інформацію – зараз мало хто погоджується рекомендувати, побоюючись нав'язливих дзвінків. Вихід – попросити майстра показати фото з готовими роботами.
  • Об'єктивні розцінки. Необхідно уточнити вартість ремонту квартири, а потім порівняти із розцінками 2-3 інших спеціалістів. Різниця у значеннях має бути не більшою за 10 %. Якщо плануються великі недешеві роботи, краще укласти з виконавцем договір – це дасть змогу притягнути його до відповідальності у разі низької якості або, наприклад, зникнення коштовностей.